Butterfly Paragliding

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatı 2025

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatı 2025

Fethiye tüplü dalış fiyatı 2025; Fethiye tatiliniz de farklı aktivitemi denemek istiyorsunuz ? Cevabınız evet ise size Fethiye tüplü dalış aktivitesini öneririz. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış turu ile yaz tatili anılarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz de dalış turu yapmak isteyenlerin en çok sorduğu daha önce dalış yapmadık bizde yapabilir miyiz oluyor. Fethiye tüplü dalış turlarına 14 yaş altında ve hamile, astım, vertigo, hipertansiyon, sara, kalp rahatsızlığı olanlar tüplü dalış yapamazlar. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış turuna katılan misafirlerin % 85’i ilk kez dalış yapanlardan oluşmaktadır. Hederimiz 2025 | 2026 | 2027 | 2028 yıllarında daha çok kişiye Fethiye de tüplü dalış yaptırmaktır.

Dalış hazırlıkları esnasında teknemizde bulunan bedeninize uygun dalış kıyafeti ve ekipmanları misafirlerimize ücretsiz temin edilmektedir. Dalış öncesinde eğitmenlerimiz sizlere en basit ve anlaşılır şekilde kuralları anlatmaktadır. Kısa eğitim esnasında sualtı işaret dili, dalış ekipmanları, tüpü nasıl kullanacağınız konuları anlatılmakta ve önemli olduğunu hatırlatırız. Burada tüplü dalış için aklınıza gelen her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatı 2025

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatı 2025
Fethiye Tüplü Dalış Fiyatı 2025

Sualtında gruplar halinde dalış yapılmakta olup eğitmenlerimiz sizinle birebir dalış gerçekleştirmektedir. Eğitmenleriniz sualtında  fotoğraf ve video nuzu çekmektedir. Dalış sonrası teknede dinlenirken isterseniz fotoğraf ve video nuzu extra ücret karşılında satın alabilirsiniz. Tüplü dalış süresi ortalama 25 dakika sürmektedir.

Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış turu fiyatları 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 yıllarında bölgede yapılan diğer aktiviteler Saklıkent jeep safari, At turu, Ölüdeniz Kelebekler vadisi tekne turu, Atv turunun biraz üzerindedir. Misafirlerimiz Fethiye Ölüdeniz dalış fiyatlarına bakmaksızın zevkle dalış yaparak bu deneyimi yaşamaktadırlar. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış hava şartlarının uygun olduğu her gün Nisan-Ekim ayları arasında yapılmaktadır. Fethiye Ölüdeniz de tüplü dalış yapmak isteyenlere kısa bir hatırlatma dalış rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın. Fethiye tatil paketleri satın alarak tatiliniz süresince yapmak istediğiniz aktiviteleri ve konaklamanızı erken den planlayabilirsiniz. 

Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 64 60 hattımızı arayabilirsiniz.