Butterfly Paragliding

Sale!

Ölüdeniz Tüplü Dalış

2.000,00 

Fiyata Dahil Olanlar:  Siğorta, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Hariç Olanlar: Extra İçecekler, Sualtı Fotoğraf ve Video

Ölüdeniz Tüplü Dalış 

Ölüdeniz tüplü dalış; Fethiye’ye tatiliniz de Babadağ yamaç paraşütünden sonra en çok katılım sağlanan Ölüdeniz Tüplü Dalış Turlarına katılmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Ölüdeniz Tüplü Dalış Turu yapabilir. Ölüdeniz de günün belli saatinde tüplü dalış aktivitesine katılabilirsiniz. Dalış yapacak misafirlerimizi Ölüdeniz plajından alarak dalış teknemize gidiyoruz. Burada tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimiz sizi bekliyor olacak

Ölüdeniz Tüplü Dalış  öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Ölüdeniz’ in muhteşem manzarasına, gökyüzünde uçan yamaç paraşütlerinin güzelliğine de hayran kalacaksınız. Ölüdeniz Dalış Turu sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz. Su dibinde akıntıların olmaması rahatlıkla tüplü dalış yapmanızı sağlayacaktır.

Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyat

Daha önce bu spora başlamışsanız ve Ölüdeniz Tüplü Dalış Turu aktivitesine katılmamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC eğitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde Ölüdeniz Tüplü Dalış Turu yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptığı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Ölüdeniz Tüplü Dalış Turu: Her gün 10:30 ve 18:30 arası ( Mayıs- Ekim arası)

Fiyata Dahil Olanlar: Siğorta, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Hariç Olanlar: Extra İçecekler ve Fotoğraf Çekimi

Ölüdeniz Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 

Not: Dalışa katılacak misafirler de herhangi sağlık problemi olmaması ( Hamileler, Astım, Sara, Kalp Epilepsi hastalıkları olanlar ile Antideprasan ilacı kullananlar dalış yapamaz )halinde 2 dalış yapabilmektedirler.