Butterfly Paragliding

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat

Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyat zirveye ulaşım şekline döneme göre şekillenmektedir. Yamaç paraşütü için ortalama bir fiyat vermek mümkün olmasa da firmamızla iletişim kurarak yamaç paraşütü ve turlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz yamaç paraşütü deneyimi özellikle müşterilerimizin taleplerini karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. Can güvenliğini ön planda tutan pilotumuzla sorunsuz bir uçuş gerçekleştirerek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

En adrenalinli aktiviteler arasında yer alan yamaç paraşütü, insanlara sunmuş olduğu inanılmaz deneyimiyle biliniyor. İnsanlar tarafından sıklıkla yapılan bu aktivite havada süzülerek Fethiye’nin göz alıcı manzarasını karşınıza seriyor.

Fethiye Babadağ yamaç paraşütü yapmak için yapılması gereken tek iş Babadağ’ın tepesine çıkmaktır. Firmamız tepeye ulaşmak için farklı imkanlar sunuyor. Babadağ’ın tepesine ulaşmak için tercih edebileceğiniz araçlar sayesinde konforlu ve hızlı bir şekilde zirveye ulaşabilirsiniz.

Babadağ’ın tepesine ulaşmak için tercih edebileceğiniz bir başka yol ise teleferiktir. Zirveye ulaşımda teleferiği tercih ederek göz alıcı manzaranın tadını çıkarabilir, sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Tercih edilen yola bağlı olarak yamaç paraşütü fiyatı değişmektedir. Teleferik tercih edileceği zaman extra teleferik ücreti alınırken araçlarda alınan bu ücret daha düşüktür. İstediğiniz yolu tercih ederek güvenli ve konforlu ulaşım imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Ne Zaman Yapılır?

Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü yapmak için en uygun zaman Nisan-Ekim ayları arasıdır. Özellikle güvenli uçuşlar yapmak için bu zaman zarfı tercih edilir. Türkiye’de yamaç paraşütünü ilk kez yapıldığı yer olarak tanımlanan Fethiye’de farklı deneyimler kazanabilirsiniz.

Yamaç paraşütü genellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimleri arasında yapılır. Açık ve yağmursuz havalarda yapılması tercih edilen paraşüt aktivitesiyle unutulmaz bir gün yaşayabilir, yeni deneyimlere sahip olabilirsiniz.

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Süresi

Fethiye Babadağ yamaç paraşütü süresi hava koşullarına ve uçuşun yapıldığı vakite göre şekillenmektedir. İlkbahar ve sonbahar arasında yapılması tercih edilen yamaç paraşütü hava şartlarının durumuna bağlıdır. Yamaç paraşütü ile yaklaşık uçuş süresi 25 dakika olarak belirtilmektedir.

Yamaç paraşütü yaparken sabah vakti ilk uçuş tercih edildiğinde daha sakin bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 25 dakika olarak sunulan uçuşlar öğle saatlerinde uzamaya başlar. Öğle saatlerinde yapılan uçuşlar havadaki termal akıma bağlı olup zaman zaman daha uzun sürmektedir.

En Uygun Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları

En uygun Fethiye Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü fiyatları burada! Nefes kesen manzarasıyla unutulmaz bir gün yaşamanızı sağlayacak yamaç paraşütü deneyimiyle anı biriktirmek ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için yamaç paraşütü aktivitemizi tercih edebilirsiniz.

Farklı alanlar keşfetmek ve deniz manzarasının tadını çıkarmak yamaç paraşütünü tercih edebilirsiniz. Uçuş esnasında çekilen videolarla anı biriktirebilir, deneyimlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Ekstra fotoğraf tercih ederek anılarınızı çoğaltabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü fiyatlarında ulaşımında fiyata etki ettğini belirtmek isteriz. Fethiye Babadağ’a uçmak için araçla çıkan misafirlerden extra ücret alınmamaktadır. Fakat diğer ulaşım  yolu olan Babadağ Teleferik ile yukarı çıkmak isteyen misafirler extra Babadağ Teleferik ücreti ödemek zorundadırlar.  Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Ücreti-Fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028  yılında ne kadar olacağı önümüzdeki günlerde yapılacak açıklamadan sonra belli olacaktır.