Butterfly Paragliding

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatı

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatı

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatı; Fethiye yaz tatili için gelen misafirlerine birçok aktivite yapma imkanı sunmaktadır. Bunlardan Ölüdeniz yamaç paraşütü, Tüplü dalış, Tekne turu ve Saklıkent jeep safari ilk olarak akla gelenlerdir. Fethiye Saklıkent Jeep Safari turları hangi aylarda yapılır ? Saklıkent Jeep Safari turuna kimler katılabilir ? Fethiye Saklıkent Jeep Safari turu fiyatları ne kadar ?

Fethiye Saklıkent Jeep Safari hangi ayda yapılır ?

Fethiye Saklıkent jeep safari turları sıcak yaz aylarının en eğlenceli aktivitesidir. Saklıkent turları yaz sezonun başlaması ile hava şartlarına bağlı olarak Nisan-Kasım aynın ilk günlerine kadar yapılmaktadır. Fakat Saklıkent jeep safari turları diğer turlar gibi sakin ve keyif yapılacak tur olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turlarında su, çamur, toz ve eğlence olmazlardandır. Güne oldukça sakin başladığınız turdan gün sonu oldukça keyif alarak hatta yorularak dönebilirsiniz. Fethiye Jeep safari turunda herkes bir biri ile tanıdık olsun olmasın su rahatlıkla su savaşı yapmaktadırlar.

Jeep safariye katılırken özel eşyalarınızı cüzdan, cep telefonlarınızı sudan korumayı unutmayın. Tura katıldığınız zaman su tabancası almanızı da öneririz, zira gün boyu gerekli olacak. 

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatı
Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatı

Saklıkent Jeep Safari turuna kimler katılabilir ?

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turuna çocuk yaşlı herkes katılabilir. Turda su savaşı ve açık araçlarla gidildiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turu fiyatları ne kadar ?

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turu fiyatları sezon başında biraz daha uygundur. Jeep safari turu fiyatlarına ulaşım, rehberlik hizmeti ve öğle yemeği dahildir.  Yemekte alınan içecekler, su tabancası ve Saklıkent kanyon girişi fiyatlara dahil değildir.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatı hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 hattımızı arayabilirsiniz.