Butterfly Paragliding

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı; Ölüdeniz yamaç paraşütü Fethiye de yaz-kış yapılacak en eğlenceli aktiviteler arasında ilk sırada yer almaktadır. İlk kez yamaç paraşütü yapacaksınız sizi unutulmaz anlar beklemektedir. Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü plajın hemen yanı başından yükselmeye başlayan Babadağ dan yapılmaktadır.

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

2022 yılında single ve tandem olmak üzere Babadağ  dan yamaç paraşütü yapan kişi sayısı ise 198.724 dir. Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları bölgede yapılan diğer aktivitelere göre biraz yüksektir. Fakat yamaç paraşütü ile uçuş zevki yaşayanlar şimdiden Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları için aramaya başladılar bile..

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı
Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü için önceden bilinmesi gerekenler

* Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü için önceden rezervasyon gereklidir.

* Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü gün içerisinde 5 kez yapılmaktadır. Uçuş saatleri 08:30 10:30 13:00 15:00 17:00 dir yaz döneminde sabah erken uçuş isteyen misafirlerimiz için 07:00 uçuşu yapılmaktadır.

* Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü aktivitesine 04-70 yaşına kadar sağlık problemi olmayan herkes katılmaktadır.

* Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü hava şartlarına bağlı olarak 1200-1700-1800 ve 1970 mt pistlerinden kalkış yapılmaktadır.

* Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile uçuş ortalama 20-35 dakika arasında sürmektedir. Akrobasi yapılırsa uçuş biraz daha kısalmaktadır.

Fethiye Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü fiyatları  hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 arayabilirsiniz