Butterfly Paragliding

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları; Bungee jumping Fethiye bölgesinde adrenalin severlerin sıklıkla tercih ettiği aktivitelerden biridir. Tatil yaparken aynı zamanda eğlence, adrenalin ve heyecan duygularını doruklarda yaşayabileceğiniz aktivitelerden biri de Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü sonrası ise Fethiye bungee jumping olarak biliniyor.

Fethiye Bungee Jumping Aktiviteleri

Fethiye Bungee Jumping aktiviteleri adrenalin severlerin özellikle Fethiye gibi tatil beldelerinde severek yaptığı bir aktivite türüdür. Söz konusu tatil olduğunda deniz, kumsal, gezilerin yanı sıra adrenalin de birçokları için büyük yer tutuyor. Fethiye’de yapılacaklar listesi başlığı altında ilk sıralarda bulunan Bungee Jumping aktivitesi ile doğrudan atlayış yapmanın heyecanını keşfedebilirsiniz.  

Fethiye tatil severlerin gözde mekanlarından biri olmasının yanı sıra birçok aktivitenin de merkezi konumundadır. Fethiye’de aktivite yapmak isterseniz yamaç paraşütü, Bungee Jumping, tekne turları, safari turları ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Birçok tatil sever Fethiye’ye gelmeden önce mutlaka tatil planı hazırlar. Burada her günü dolduracak bir aktivite yapmanız olanaklı. Bungee Jumping ise bu harika aktivitelerden sadece biri.

Yüksek yerlerden yapılan atlayışlarda insanın kendini boşluğa bırakmasının verdiği adrenalin ve heyecanı başka bir yerde hissetmeniz mümkün değil. Peki Fethiye Bungee Jumping nasıl yapılır? Bungee Jumping yapma şartları nelerdir? Bungee Jumping fiyatları Fethiye için ne kadar? Merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları 0539 646 6460
Fethiye Bungee Jumping Fiyatları 0539 646 6460

Fethiye Bungee Jumping Nasıl Yapılır ?

Fethiye bungee jumping yapmak aslında bir hayli kolaydır. Öncelikle bungee jumping yapmadan önce mutlaka uzman bir firmadan hizmet almalısınız. Çünkü bu tarz aktiviteler adrenalin ve heyecanın doruklarda yaşandığı aktiviteler olmasının yanı sıra aynı zamanda yüksek güvenlik tedbirlerinin alınması gereken aktivitelerdir.

Fethiye’de Bungee Jumping yapmadan rezervasyon yaptırmalısınız. Aktivite günü ve saati geldiğinde ise teknik ekip ile birlikte hazırlık yapılır. Atlayışın yapılacağı bölgeye Jump Master aracılığı ile çıkılır. Yaklaşık 51 metre yüksekliğe çıkıldıktan sonra atlayış için hazırlıklar devam eder. 51 metre yüksekliği daha basit bir ifade ile açıklamak gerekirse 18 katlı bir bina olarak tasvir edilebilir. 18 katlı bir binanın tepesinden aşağıya kendinizi bıraktığınızı hayal edin. Adrenalin ve heyecanın doruklarda yaşandığı bu aktiviteyi gerçekleştirebilmek için bazı niteliklerin taşınması gerekiyor. Peki Fethiye Bungee Jumping yapmak için gerekli şartlar nelerdir?

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları
Fethiye Bungee Jumping Fiyatları

Fethiye Bungee Jumping Yapma Koşulları

Fethiye Bungee Jumping yapmak için belli fiziksel koşulların sağlanıyor olması gerekir. Bu şartları taşıyıp taşımadığınızı anlayabilmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • 10 yaşından büyük olmak. (18 yaşını doldurmamış olan çocukların ebeveyn denetimi ile atlayış yapmasına izin verilmektedir.)
  • Minimum 35 kilogram ağırlığa; maksimum ise 100 kilogram ağırlığa sahip olmak. (100 kilogramdan fazla ağırlığa sahip olan bireyler bungee jumping yapamazlar.)
  • Atlayış yapılmadan önce saat, gözlük benzeri aksesuarlar mutlaka çıkarılmalıdır. Hem atlayış yapan kişinin sağlığı hem de kişisel eşyaların korunması için bu kurala uyulması şarttır.
  • Bungee Jumping çıplak ayakla yapılan bir atlayış türüdür. Bu nedenle ayrıca ayakkabı getirilmesine gerek yoktur.
  • Daha önceden kalp ve dolaşım rahatsızlığı yaşamış olan bireylerin aktiviteyi yapmaması önerilir. Bununla birlikte herhangi bir ciddi sağlık sorununuz bulunmuyorsa rahatlıkla atlayış yapabilirsiniz.

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları

Fethiye Bungee Jumping fiyatları 2023 yılı itibari ile yaklaşık olarak 60 Pound döviz kuruna bağlı olarak ise değişiklik göstermektedir. Atlanan yerin konumu, yüksekliği, atlayış ekipmanlarının kalitesi gibi hususlar aktivite fiyatları üzerinde belirleyici rol oynamaktadır. Fethiye’de yapılabilecek aktiviteler sadece bungee jumping ile sınırlı da değildir.

Yamaç paraşütünden tutun da tekne turlarına kadar yapmak istediğiniz birçok aktiviteye bütçe dostu fiyatlar ve kaliteli hizmet garantisi ile www.butterflyparagliding.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte fiyatlar ve aktiviteler hakkında detaylı bilgi almak için 0539 646 6460 numaralı iletişim hattından müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. 

Fethiye Bungee Jumping Fiyatları 2023  | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 yılları hakkında bilgi almak ve erken rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.