Butterfly Paragliding

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti; Fethiye Ölüdeniz de her yıl yaz-kış binlerce insan muhteşem manzarayı izlemek için profesyonel pilot eşliğinde yamaç paraşütü deneyimi yaşamakta. Sizde rezervasyon yaptırdıktan sonra BUTTERFLY PARAGLIDING in tecrübeli pilotları ile eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Ofimiz den klimalı araçlarımız ile kalkış yapacağımız piste yaklaşık 30 dakikada ulaşıyoruz. Pilotunuz  uçuş ekipmanlarını kuşattıktan sonra sizi kalkış için kısaca bilgilendiriyor.

Fethiye Babadağ’ın 1200-1700-1800-1970 metre pistlerinden güvenli kalkış yaptıktan sonra 20-30 dakika gökyüzünde özgürlüğün keyfini yaşarken ayaklarınızın altındaki muhteşem manzarayı izlemeye doyamayacaksınız. Ölüdeniz plajına güvenli iniş gerçekleştirdikten sonra hayalinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti 0539 646 6460
Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti 0539 646 6460

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti 

Yamaç Paraşütü hakkında bilmeniz gerekenler

* Ölüdeniz’de uçuş yapacağınız pilotların hepsi THK tarafından verilen T2 belgesine sahiptir.

* Ölüdeniz’de yamaç paraşütü havanın uygun olduğu zamanlarda 12 ay kış aylarında 3 sorti, yaz aylarında ise 5 sorti olarak yapılmaktadır.

* Tandem (2 Kişi) olarak uçmanın bedeli 150 dolardır.

Fiyata neler dahildir

* Otel transferi, araçla dağa çıkış ücreti, kişi başı 420 TL. olan orman( milli park) girişi, sigorta.

Fiyata dahil olmayanlar

* Pilotunuz tarafından uçuş esnasında havada yapılan fotoğraf ve video çekimidir. Uçuş sonrası görüntülerinizi izleyerek extra ücret karşılığında pilotunuz’dan alabilirsiniz.

Uçuş için neler gerekli

* Hava şartlarını göz önünde bulundurarak rahat giysi ve güneş gözlüğü tercih edebilirsiniz fakat mutlaka spor ayakkabı giymeniz gerekmektedir.

Uçuş yapmak için henüz karar vermeyenler ise Fethiye Babadağ 1700 metre pistinde yer alan restaurantta oturup kalkış yapanları izleyebilirler. Burada uçuş yapanları gördükten sonra 0539 646 6460 nolu hattımız dan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Fethiye tatiliniz de tüplü dalış, jeep safari, tekne turu vb aktivitelere katılmak için www.fethiyeaktiviteleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.