Butterfly Paragliding

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Babadağ Teleferik Fiyatları  

Babadağ Paraşüt Ücreti

Babadağ Paraşüt Ücreti; Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları Ne Kadar, Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Bileti Fiyatları Ne Kadar sorularını ve nasıl yamaç paraşütü yapabilirsiniz sorunu sizler için cevapladık.

Fethiye turizminde önemli rol oynayan Ölüdeniz Babadağ dan yaz-kış binlerce insan muhteşem manzarayı izlemek için profesyonel pilot eşliğinde yamaç paraşütü deneyimi yaşamaktadır. Uçmaya karar verdikten sonra rezervasyonunuzu BUTTERFLY PARAGLIDING şirketi olarak gerçekleştiriyoruz. Uçuştan 30 dakika öncesi  ofimiz de olmanız veya sizleri hotelden alacak isek konaklama yaptığınız hotel, apart veya villanın ismini rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir. Ofimiz den klimalı araçlarımız ile kalkış yapacağımız piste yaklaşık 30-35 dakikada ulaşıyoruz.

Babadağ Paraşüt Ücreti

Uçuşa araç yerine Babadağ Teleferik ile çıkmak isterseniz Fethiye Babadağ Ölüdeniz Teleferik bileti nizi almanız gerekmektedir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik hattı ile 1200 metre pistine yaklaşık 15 dakika, 1700 metre pistine ise 25 dakika gibi zamanda çıkabilirsiniz. Pilotunuz  uçuş ekipmanlarını kuşattıktan sonra sizi kalkış için kısaca bilgilendiriyor. Kalkış esnasında yolcunun yani sizin pilot eşliğinde durmandan, oturmadan koşmanız. Güvenli kalkış sonrasında harnesinize yani koltuğunuza rahatça oturup manzarayı izleyebilirsiniz.

Babadağ Paraşüt Ücreti
Babadağ Paraşüt Ücreti

Hava şartlarına bağlı olarak tercih edilen pistlerden Babadağ’ın 1200-1700-1800-1970 metre pistlerinden güvenli kalkış yaptıktan sonra 20-30 dakika gökyüzünde özgürlüğün keyfini yaşayacaksınız. Ayaklarınızın altındaki muhteşem manzarayı izlemeye doyamayacaksınız. Havada isterseniz pilotunuz size akrobasi hareketleri yapabilir.  Ölüdeniz plajına güvenli iniş gerçekleştirdikten sonra hayalinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Uçmak için karar veremeyenler ise Fethiye Ölüdeniz Babadağ 1700 metre pistin de yer alan restaurantta bir şeyler yiyip, içerken paraşütlerin kalkışlarını izleyerek uçmaya karar verebilirler.

Yamaç Paraşütü hakkında bilmeniz gerekenler

* Ölüdeniz’de uçuş yapacağınız pilotların hepsi THK tarafından verilen T2 belgesine sahiptir.

* Ölüdeniz’de yamaç paraşütü havanın uygun olduğu zamanlarda 12 ay kış aylarında 3 sorti, yaz aylarında ise 5 sorti olarak yapılmaktadır.

* Uçuş için maksimum 100 kg sınırı vardır.

* Uçuş için spor ayakkabısı, güneş gözlüğü gereklidir.

* Hava şartlarına göre değişmekle birlikte rahat kıyafet.

* Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Bilet Fiyatları dövize bağlı olduğunda o günkü kur üzerinden sizlere TL fiyatı verebiliriz.

Fiyata neler dahildir

* Otel transferi, araçla dağa çıkış ücreti, kişi başı 420  TL. olan orman( milli park) girişi, sigorta.

Fiyata dahil olmayanlar

* Pilotunuz tarafından uçuş esnasında havada yapılan fotoğraf ve video çekimidir. Uçuş sonrası görüntülerinizi izleyerek extra ücret karşılığında pilotunuz’ dan alabilirsiniz. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Bileti Fiyata dahil değildir.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Bileti Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Bileti Fiyatları 2023 yılında yetişkinler için 225 TL, çocuklar için 105 TL olarak belirlenmiştir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik çıkış saatleri mevsime göre değişiklik gösterdiğini de bilmenizi isteriz.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Fiyatları 2023

10 Ocak-01 Nisan                                            10 Ocak -31 Aralık 2023

Yetişkin Ücret: 200 TL                                      Yetişkin Ücret: 225 TL

Öğrenci : 150 TL                                                  Öğrenci : 170 TL

Pilot: 80 TL                                                          Pilot: 100 TL

Pist Tandem: 300 TL                                         Pist Tandem: 420 TL

Pist Single: 150 TL                                              Pist Single: 210 TL