Butterfly Paragliding

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücreti

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücreti 

Fethiye Babadağ ‘dan yamaç paraşütü yapmak öncelikle karar verip rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Fethiye yamaç paraşütü için konaklama yaptığınız hotel, özel villa, aparttın konumuna bağlı olarak servisimiz vardır. Ofiste uçuş kaydınız yapıldıktan sonra özel eşyalarınızı ofisimizde bırakarak minibüslerle Babadağ paraşüt kalkış pistine doğru yola çıkılmaktadır. Babadağ teleferik ile uçuş pistine çıkmak isteyen misafirler ise extra Babadağ Teleferik ücreti ödemek durumundadır.

Uçuş yapılacak  1200-1700-1800-1970 mt pistlerine çıkış süresi yaklaşık olarak 25-30 dakika sürmektedir. Kalkış pisti hava şartlarına göre tercih edilmektedir. Uçuş için ekipmanlar kuşandıktan sonra pilot ve yolcu koşarak uçuş yapılmaktadır. Kalkış için en önemli unsur ön tarafta bulunan yolcunun koşmasıdır. Yolcunun kalkış esnasında oturması durumunda kazalar meydana gelmektedir. Güvenli kalkış sonrası izleyemeye doyamayacağınız Ölüdeniz manzarası eşliğinde unutulmaz deneyimi yaşayacaksınız. Uçuş sonrası inişimiz Ölüdeniz plajına yapılmaktadır. 

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2024 | 2025 | 2026

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücreti
Fethiye Babadağ Paraşüt Ücreti

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları & Teleferik Ücreti

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları ? Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları uçuş yapılacak döneme göre değişmektedir. Fethiye bölgesinde tatil yapan misafirlere yılın 12 ay’ı Babadağ yamaç paraşütü hizmeti vermekteyiz. Fethiye Ölüdeniz Babadağ fiyatlarında foto video ücretleri dahildir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 hattımızı arayabilirsiniz. Yamaç paraşütü yapmak için Babadağ teleferik ile pistlere çıkmak için Fethiye Babadağ teleferik ücreti veya fiyatları hakkında bilgi almak için teleferik şirketinden bilgi, bilet alabilirsiniz. 

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücreti 

Fethiye bölgesinde yamaç paraşütü haricinde diğer yapılan aktiviteler tüplü dalış, jeep safari, tekne turu vb turlara katılarak ekonomik tatil yapmak için 4 gece 5 gün Fethiye tatil paketleri satın alabilirsiniz. Fethiye tatil paketleri hakkında detaylı bilgi almak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Babadağ Teleferik Ücretleri 2024

8 Ocak 2024 tarihinden itibaren uygulanacak Teleferik ve Pist ucretleri asagida sekilde duzenlenmistir.

Teleferik Misafir 425 TL
Teleferik Ogrenci 320 TL
Teleferik Pilot 150 TL
Tandem Pist 750 TL
Solo pist 375 TL

31 Marta kadar tum ucretlerde 20% indirim uygulanacak, 1 Nisan tarihi itibariyle tekrar gozden gecirilecektir.

1 Nisana 2024 tarihine kadar

Teleferik Misafir 340 TL
Teleferik Ogrenci 250 TL
Teleferik Pilot 120 TL
Tandem Pist 600 TL
Solo pist 300 TL

Tum ucretlere KDV dahildir.
Pist ucretlerine Slot ucreti dahildir.
Teleferik ucretleri Haziran sonunda gozden gecirilerek $ (USD) kuruyla revize edilir