Butterfly Paragliding

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatı

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyat

Fethiye Saklıkent Jeep Safari fiyatları Fethiye tatili planlayanların en çok araştırma yaptığı konuların başında gelmektedir.  Fethiye de aile ve arkadaşlar ile birlikte yapılan aktivite Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu nelere gidiyor ?  Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatları ne kadar ? Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turları hangi aylarda yapılıyor ? Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu için merak edilen soruları sizin için derledik.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu nelere gidiyor ?   

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu için misafirleri hotelden veya belli noktadan alarak jeep safari turu başlamaktadır. Fethiye Saklıkent Turu için yola çıktığımızda ilk durak herkesin merakla görmek istediği Saklıkent Kanyonu, sonrasında Gizli Kent Şelalesi ve yemek molasının verileceği Tlos-Yakapark olmaktadır. Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turunun en büyük özelliği ise birbirini tanımayan kişilerin birbirlerini ıslatarak ve müzik eşliğinde oynayarak eğlenmeleri. Tatil yaparken eğlenmek, yorucu geçen iş temposundan biraz uzaklaşmak için Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu tam adresi diyebiliriz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyat
Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyat

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatları ne kadar ?

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatları tercih edilecek aylara, dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Genellikle bir çok kişi Fethiye Saklıkent turuna katılmak için geç karar vermektedir. Fethiye de tatilde olduğu dönemde bilet almak isteyenler artan yoğun taleple birlikte jeep safari biletlerini pahalı almaktadır. Fethiye Saklıkent Jeep Safari turu için yüksek rakam ödememek ve yoğunluğa takılmamak için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Fethiye tatilinizde daha çok yamaç paraşütü, tüplü dalış, bungee jumping, tekne turu, speed boat gibi aktivitelere zaman ayırmak isteyenlere 4 gece 5 gün Fethiye tatil paketleri sunmaktayız. Fethiye tatil paketleri içerikleri ve Fethiye tatil paketleri fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turları hangi aylarda yapılıyor ?

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turları genellikle Mayıs ve hava şartlarına bağlı olarak Ekim ayının ilk haftalarına kadar yapılmakta. Üzeri açık araçlarla yapılan Jeep Safari Turu daha çok hava sıcaklığının arttığı dönemlerde yapılmaktadır.  Diğer zamanlarda size özel jeep safari turları düzenlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz toplu olarak düzenlenen Fethiye Saklıkent Jeep Safari turuna katılın, isterseniz kendi aracınızla Saklıkent’e gidin. Saklıkent Kanyonuna girmek isteyenler extra olarak giriş ücreti ödemeleri gerekmektedir.