Butterfly Paragliding

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2025

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2025

Fethiye Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2025 zirveye ulaşım şekline döneme göre şekillenmektedir. Yamaç paraşütü için ortalama bir fiyat vermek mümkün olmasa da firmamızla iletişim kurarak yamaç paraşütü ve turlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fethiye yamaç paraşütü dahil Fethiye tatil paketleri fiyatlarını incelemeden tatilini planlama

Sunmuş olduğumuz yamaç paraşütü deneyimi özellikle müşterilerimizin taleplerini karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. Can güvenliğini ön planda tutan pilotumuzla sorunsuz bir uçuş gerçekleştirerek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

En adrenalinli aktiviteler arasında yer alan yamaç paraşütü, insanlara sunmuş olduğu inanılmaz deneyimiyle biliniyor. İnsanlar tarafından sıklıkla yapılan bu aktivite havada süzülerek Fethiye’nin göz alıcı manzarasını karşınıza seriyor.

Fethiye Babadağ yamaç paraşütü 2025 yapmak için yapılması gereken tek iş Babadağ’ın tepesine çıkmaktır. Firmamız tepeye ulaşmak için farklı imkanlar sunuyor. Babadağ’ın tepesine ulaşmak için tercih edebileceğiniz araçlar sayesinde konforlu ve hızlı bir şekilde zirveye ulaşabilirsiniz.

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2025

Babadağ’ın tepesine ulaşmak için tercih edebileceğiniz bir başka yol ise teleferiktir. Zirveye ulaşımda teleferiği tercih ederek göz alıcı manzaranın tadını çıkarabilir, sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Fethiye paraşüt fiyatları 2023 içerisinde Babadağ teleferik ücreti extra olup misafirlerimize aittir.

Tercih edilen yola bağlı olarak yamaç paraşütü fiyatı değişmektedir. Teleferik tercih edileceği zaman extra teleferik ücreti alınırken araçlarda alınan bu ücret daha düşüktür. İstediğiniz yolu tercih ederek güvenli ve konforlu ulaşım imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2025
Fethiye Paraşüt Fiyatları 2025

Fethiye Babadağ’da Yamaç Paraşütü Ne Zaman Yapılır ?

Fethiye Babadağ’da yamaç paraşütü yapmak için en uygun zaman Nisan-Ekim ayları arasıdır. Özellikle güvenli uçuşlar yapmak için bu zaman zarfı tercih edilir. Türkiye’de yamaç paraşütünü ilk kez yapıldığı yer olarak tanımlanan Fethiye’de farklı deneyimler kazanabilirsiniz.

Yamaç paraşütü genellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimleri arasında yapılır. Açık ve yağmursuz havalarda yapılması tercih edilen paraşüt aktivitesiyle unutulmaz bir gün yaşayabilir, yeni deneyimlere sahip olabilirsiniz.

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Süresi

Fethiye Babadağ yamaç paraşütü süresi hava koşullarına ve uçuşun yapıldığı vakitte göre şekillenmektedir. İlkbahar ve sonbahar arasında yapılması tercih edilen yamaç paraşütü hava şartlarının durumuna bağlıdır. Yamaç paraşütü ile yaklaşık uçuş süresi 25 dakika olarak belirtilmektedir.

Yamaç paraşütü yaparken sabah vakti ilk uçuş tercih edildiğinde daha sakin bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 25 dakika olarak sunulan uçuşlar öğle saatlerinde uzamaya başlar. Öğle saatlerinde yapılan uçuşlar havadaki termal akıma bağlı olup zaman zaman daha uzun sürmektedir.

En Uygun Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları

En uygun Fethiye Babadağ yamaç paraşütü fiyatları burada! Nefes kesen manzarasıyla unutulmaz bir gün yaşamanızı sağlayacak yamaç paraşütü deneyimiyle anı biriktirmek ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için yamaç paraşütü aktivitemizi tercih edebilirsiniz. Fethiye tatil paketleri fiyatları hakkında bilgi almak için  https://www.tatil365gun.com/fethiye-tatil-paketleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Farklı alanlar keşfetmek ve deniz manzarasının tadını çıkarmak yamaç paraşütünü tercih edebilirsiniz. Uçuş esnasında çekilen videolarla anı biriktirebilir, deneyimlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Ekstra fotoğraf tercih ederek anılarınızı çoğaltabilirsiniz. Fethiye Yamaç Paraşütü fiyatlarında ulaşımında fiyata etki ettğini belirtmek isteriz. Fethiye Babadağ’a uçmak için araçla çıkan misafirlerden extra ücret alınmamaktadır.

Fakat diğer ulaşım  yolu olan Babadağ Teleferik ile yukarı çıkmak isteyen misafirler extra Babadağ Teleferik ücreti ödemek zorundadırlar.   2023 yılında kişi başı Fethiye Babadağ teleferik ücreti yetişkin 225 TL, öğrenci ise170 alınmaktaydı. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Ücreti-Fiyatları 2024 yılında ne kadar olacağı önümüzdeki günlerde yapılacak açıklamadan sonra belli olacaktır.