Butterfly Paragliding

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatı; Fethiye Ölüdeniz yerli ve yabancı misafirlerin en çok tercih ettiği bölgelerin başında gelmektedir. Ölüdeniz plajının hemen yanında yükselen 1970 mt lik Babadağ yamaç paraşütü tutkunların uğrak yerdir. Fethiye Ölüdeniz manzarasının su altınında bir o kadar güzel olduğunu biliyormuydunuz? Fethiye Ölüdeniz dalış turu ile turkuaz sularda tüplü dalış ile sualtının keşfedebilirsiniz. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış turu aktivitesine talep en yıllarda hızla artmaktadır. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış yapılır ? Fethiye Ölüdeniz dalış turu fiyatları 2023 | 2024 ne kadar ?

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatı
Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış yapılır ?

Fethiye Ölüdeniz dalış turu için çok iyi hatta hiç yüzme bilmeyen misafirlerde katılabilir. Eğitmenler eşliğinde yapılan tüplü dalış turu öncesinde eğitmenler tarafından sizlere bilgilendirme yapılırken su altında kullanılacağınız işaret dili veya acil durumda yapılması gerekenler de anlatılmaktadır. Daha sonra eğitmenle ile beraber sualtında tüplü dalış turunu gerçekleştiriyorsunuz. Dalış turu yaparken eğitmenler sizin sualtında fotoğraf ve videonuzu çekmektedirler. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış turu fiyatları içine fotoğraf ve video dahil değildir.

Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış turu için 14 yaş üzerindeki ve sağlık problemi olmayan herkes dalış turu yapabilir. Fethiye dalış turu Dalyan koyu bir diğer adı Akvaryum koyunda yapılmaktadır. Ölüdeniz dalış turu ise Ölüdeniz plajının karşısında koyda yapılmaktadır.

Fethiye Ölüdeniz Dalış Turu Fiyatları 2023 | 2024 ne kadar ?

Fethiye Ölüdeniz dalış turu fiyatları 2023 | 2024 için her yıl değişiklik göstermektedir. Fethiye Ölüdeniz tüplü dalış fiyatları mayıs ve ekim aylarında daha uygun olmaktadır. Fethiye Ölüdeniz dalış turu fiyatları 2023 | 2024 yılları için bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüplü dalış turu dahil Fethiye tatil paketleri için yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.