Butterfly Paragliding

Sevgilinize öyle bir hediye verin ki

Sevgilinize öyle bir hediye verin ki

Sevgilinize öyle bir hediye verin ki; Malum 14 Şubat geliyor. Herkesi (özellikle beyleri) bir telaş aldı. Hele ki bu beylerin ilk sevgililer günüyse eyvah özel bir şey gerekli, çiçekle böcekle olmayacak bir şey. Nasıl bir şey olabilir bu? Mesela öyle bir şey olmalı ki sevgilinizin aklı havada kalsın! Evet evet yanlış duymadınız, sevgiliniz aklı havada kalmasın, kendisi havada kalsın.  O’na Ölüdeniz‘de Yamaç Paraşütü hediye etmeye var mısınız ? Unutulmaz Fethiye tatili içinde bir diğer detayı https://www.tatil365gun.com/fethiye-tatil-paketleri/ incelemeyi unutmayın.  Tabii öncelikle atraksiyona gönül veren bir sevgili gerekiyor. Belki de beylerin gazıyla inandırılan bir sevgili…

Sevgilinize öyle bir hediye verin ki
Sevgilinize öyle bir hediye verin ki

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026

Bunun için size bir önerimiz olacak, Butterfly Paragliding! Fethiye’de harika bir konsept hazırlayan bir firma. Şubat’ın ortasında havada uçmak sevgilinizin aklının sizde kalmasını uzuuuun bir süre sağlayacaktır, emin olun. Başlığımızdan da anlaşıldığı üzere “sevgilinize öyle bir hediye verin ki aklı havada kalsın”.

Ölüdeniz Yamaç paraşütü ile ilgili size birkaç bilgi verelim ki sevgilinizi de belki ikna edebilmek adına etkili olur. Öncelikle yamaç paraşütü uçtuğunuzu ve kalkışa geçtiğiniz de oldukça keyif alacağınızı bilmenizi isteriz. İki aksiyon seven kişiyseniz yamaç paraşütü her iki tarafı da fazlasıyla tatmin edecek bir hediye, inanıyoruz. Türkiye’deki insanların belki yarısından fazlasının hayali olan bir olayı sevgiliye hediye etmenin özelliğini yaşamaya hazır olun. Zaman daralıyor.

Ölüdeniz Yamaç paraşütü hediyesi kesinlikle atlamayın. Aman bunu aklınızdan çıkarmayın. Yamaçtan koşarak kalkış yapıyorsunuz. Düşünsenize metrelerce yükseklikte konforlu şekilde oturup harika manzarayı izliyorsunuz. Bu sporun özelliği özel tasarlanan yapısı ve doğanın bize vermiş olduğu kurallarıdır. Doğa bize izin verir, biz de 14 Şubat’ta havada kalırız. Şunu da unutmayın ki ters rüzgâr denen şey yoktur. Bu durumun adı türbülanstır. Hava istenildiği şekilde akmazsa aerodinamik kültürü bu durumu bu şekilde açıklar.

Sevgilinize öyle bir hediye verin ki
Sevgilinize öyle bir hediye verin ki

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027

Ölüdeniz’de Butterfly Paragliding ile yamaç paraşütü yapmanın tadına varmak, …… Biz anlatamıyoruz, yazıyoruz ama yetmiyor, kelimeler kifayetsiz kalıyor. Saatlerce havada durup aşkınızın hediyesini düşünmek için saatlerce vaktiniz olabilir. Size hemen Türkiye rekorunu hatırlatalım. 9 Türk pilot 7 saat havada kalmıştır. Artık siz kaç saat kalırsınız, takdir sizin. Uçuş bizden, düşünmesi sizden.

Yamaç paraşütü hediyesi evet çok özel ve farklı bir sevgililer günü hediye. Ama bir de bu hediyenin konum özelliği var. Fethiye-Ölüdeniz! Bu yeri özel kılan şeylerden bir tanesi muhteşem manzara ve Babadağ ile denizin kıyısına olan mesafenin normalden az olması. Farklı yüksekliklerde farklı yönlerde rüzğarları içinde barındıran kalkış pistlerine sahip Ölüdeniz’de ölüp ölüp dirilmek, hayatı yaşamak, dünyanın en mutlu insanı olmak, sevgilinizle özel anlar yaşamak an meselesi… Aklınız kalmasın başka hediyelerde, siz havada kalın, Butterfly Paragliding ile mutluluğa selam verin. İnanın profesyonel bir markayla bu özel hediyeyi sevgilinize vermenin keyfini ömür boyu yaşayacaksınız. Her hediye bir gün tarih olur ama yamaç paraşütü hediyesi anılarıyla ölümsüzleşir. Kesinlikle bu hediyeyi sevgililer gününde sevgiline hediye etmezseniz aklınız kalır.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027

Yamaç paraşütünü ilk kez yapacaklar için küçük bir dipnot, pilot kamerası ile yaşadığınız, nefes aldığınız her saniyeyi fantastik görüntülerle süsleyebilir, anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Eller boşta, rahatça oturarak hayatınız en güzel dakikalarını anbean kayda almak da ayrı bir heyecan olacaktır, eminiz.

Ölüm korkunuz biraz ivme gösteriyorsa bir bilgiyi daha sizinle paylaşalım. Yamaç paraşütü yapanların yanlarında yedek paraşütleri vardır. Son çare olan bu durum bir nebze güvende olmanızı sağlar. Yamaç paraşütünde aslolan şudur ki manzaranın muhteşemliğine kapılıp ölümü bir an bile düşünmeyip yaşamanın anlamını düşünür hâle gelirsiniz. Butterfly Paragliding, yamaç paraşütü uçuş hizmeti vererek aslında insanlık adına harika bir durumu gerçek hayata uyarlamış. Siz de bu gerçekliğe ortak olmak isterseniz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize bu harika hediyeyi verip aklının sürekli sizde olmasını sağlayabilirsiniz, bizden söylemesi. Unutmayın ki, yamaç paraşütünden sonra sevgiliniz aklı havada da kalacak.