Butterfly Paragliding

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatı

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatı

Ölüdeniz, Muğla iline bağlı Fethiye ilçesine ait bir tatil beldesidir. Ölüdeniz, dünyaca ünlü bir plajı ve turkuaz renkli denizi ile bilinir. Ayrıca, Ölüdeniz’in çevresindeki Babadağ Dağ, yamaç paraşütü için popüler bir destinasyondur. Fethiye Ölüdeniz plajı manzarasını en iyi izlemenin en iyi yolu hiç şüphesiz Ölüdeniz yamaç paraşütü dür.

Babadağ Dağı, Ölüdeniz’in hemen arkasında yükselen bir dağdır ve zirvesinden muazzam bir manzara sunar. Bu özellik, yamaç paraşütü tutkunları için eşsiz bir deneyim sunar. Babadağ’dan atlayan yamaç paraşütçüleri, Ölüdeniz’in eşsiz manzarası ve turkuaz renkli denizi eşliğinde serbestçe uçabilirler.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatı Ölüdeniz, Muğla iline bağlı Fethiye ilçesine ait bir tatil beldesidir. Ölüdeniz, dünyaca ünlü bir plajı ve turkuaz renkli denizi ile bilinir. Ayrıca, Ölüdeniz'in çevresindeki Babadağ Dağ, yamaç paraşütü için popüler bir destinasyondur. Fethiye Ölüdeniz plajı manzarasını en iyi izlemenin en iyi yolu hiç şüphesiz Ölüdeniz yamaç paraşütü dür. Babadağ Dağı, Ölüdeniz'in hemen arkasında yükselen bir dağdır ve zirvesinden muazzam bir manzara sunar. Bu özellik, yamaç paraşütü tutkunları için eşsiz bir deneyim sunar. Babadağ'dan atlayan yamaç paraşütçüleri, Ölüdeniz'in eşsiz manzarası ve turkuaz renkli denizi eşliğinde serbestçe uçabilirler. Yamaç paraşütü, genellikle deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir ve hayatınızın en unutulmaz anı Babadağ'ın zirvesinden başlar. Ölüdeniz'in ünlü Belcekız Plajı'na iniş yapmak, bu aktivitenin keyifli bir yönüdür. Eğer macera ve adrenalini seven birisiyseniz, Ölüdeniz'de yamaç paraşütü deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz. Ancak, bu tür aktiviteleri gerçekleştirmeden önce güvenilir yolu profesyonel pilotlar ile hizmete veren Butterfly Paragliding şirketini tercih etmenizdir. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü yaz – kış hava şartlarına bağlı olarak yapılmaktadır. Paraşüt pistleri 1200-1700-1800-1970 metre de yer almaktadır. Ölüdeniz den hareket ile yaklaşık 30 dakika sonra uçuş yapılacak pistte ulaşır. Burada pilotların hazırlıkları sonrasında pilot ve yolcu pistten aşağıya doğru koşarak kalkış yapılmaktadır. Yamaç paraşütü yapmak için bayanlarda 80 kğ – erkeklerde ise 100 kğ üzerinde olmamanız gerekmektedir. Uçuş sonrası inişler Ölüdeniz plajına yapılmaktadır. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatı Ölüdeniz paraşüt fiyatı dönemsel olarak değişmektedir. Yamaç paraşütü fiyatlarına pist kullanım ücreti, siğorta, dağa çıkış ücreti dahildir. Gopro kamera foto video ve 360 derece panoramik fotoğraflar ise fiyata dahil değildir. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyat

Yamaç paraşütü, genellikle deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir ve hayatınızın en unutulmaz anı Babadağ’ın zirvesinden başlar. Ölüdeniz’in ünlü Belcekız Plajı’na iniş yapmak, bu aktivitenin keyifli bir yönüdür. Eğer macera ve adrenalini seven birisiyseniz, Ölüdeniz’de yamaç paraşütü deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.  Ancak, bu tür aktiviteleri gerçekleştirmeden önce güvenilir yolu profesyonel pilotlar ile hizmete veren Butterfly Paragliding şirketini tercih etmenizdir.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü yaz – kış hava şartlarına bağlı olarak yapılmaktadır. Paraşüt pistleri 1200-1700-1800-1970 metre de yer almaktadır. Ölüdeniz den hareket ile yaklaşık 30 dakika  sonra uçuş yapılacak pistte ulaşır. Burada pilotların hazırlıkları sonrasında pilot ve yolcu pistten aşağıya doğru koşarak kalkış yapılmaktadır. Yamaç paraşütü yapmak için bayanlarda 80 kğ – erkeklerde ise 100 kğ üzerinde olmamanız gerekmektedir. Uçuş sonrası inişler Ölüdeniz plajına yapılmaktadır.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatı

Ölüdeniz paraşüt fiyatı dönemsel olarak değişmektedir. Yamaç paraşütü fiyatlarına pist kullanım ücreti, siğorta, dağa çıkış ücreti dahildir.

Gopro kamera foto video ve 360 derece panoramik fotoğraflar ise fiyata dahil değildir.