Butterfly Paragliding

Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü 2023

Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü 2023

Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü 2023 ; Buğüne kadar Fethiye Kelebekler Vadisine devalarca kez gelmiş biri olarak bu kez bir çılğınlık yaptım. Daha önceki tatillerimin dönüşünde arkadaşlarım hep uçtun mu, nasıldı, korktunmu meraklı sorularına ben hayır cevabı verirdim. https://www.instagram.com/butterflyparaglidingfethiyee/ sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bu kez biraz daha cesaretimi toplayıp uçmaya karar verince Kelebekler Yamaç Paraşütü Şirketi ile Babadağ’a çıktık. Hazırlığımız yapılınca gelen rüzgar eşiliğinde pilotlar birlikte koşarak kalktık. Havadayken ilk söylediğim kelime bu muydu uçmak, bu kadar kolay ve bir o kadar rahat evdeki koltuk’tan tek farkı keyifle manzarayı izlemekti. Yaklaşık 30 dakika süren uçuş Belcekız plajına iniş yapmamızla bitmiş ama ben keyiften halâ uçuyordum.

Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü 2023
Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü 2023

Ölüdeniz Kelebekler Vadisini görmeden dönmeyin

Normal şartlarda Kelebekler Vadisini ziyaret etmek isteyen kişiler Ölüdeniz plajından hareket eden dolmuş tekneleri veya gün boyu süren diğer koylarıda ziyaret eden tekne turlarını tercih etmek zorundalardır. Kara ulaşımı olmayan plajı hasbel kader yukarıdan izlemek isteyenler ise yamaç’tan Kelebekler vadisini izlemektedirler.

Fakat manzaranın en güzelini izlemek isteyenlere ise tavsiyem cesaretlerini toplayıp Yamaç Paraşütü yapmalarıdır. Babadağ’dan havalanan paraşütler sayesinde Kelebekler vadisini, St Nicholas adasını, Soğuk su plajını, Fethiye ve Göcek koyları ile nemsiz, bulutsuz havalarda Yunanista’nın Rodos adasını rahatlıkla görebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü 2023

Her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği, çeşit çeşit kelebeklerin yaşadığı Ölüdeniz Kelebekler Vadisini Yamaç Paraşütü ile izleme şansı yakalabilirsiniz. Şimdi sen de bize katıl 0539 646 6460 Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 için yılın 12 ay’ı bizimle iletişime geçebilirsiniz.