Butterfly Paragliding

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı 2025

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı 2025

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı 2025; Fethiye’ye tatile gelecek adrenalin tutkunları veya tatil esnasında Ölüdeniz semalarında yamaç paraşütü yapanların gördükten sonra ilk merak ettikleri nasıl yapabilirim ve Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları nedir araştırmak oluyor.

Yüzlerce uçan insanların yüzlerindeki neşeyi, gülümsemeyi gördükçe içinizde ki merakı gidermek konu hakkında detaylı bilgi sahibi almak için Butterfly Paraşüt şirketinde bulursunuz kendinizi. 

Şimdi tam zamanı bugüne kadar uçmak istediniz belki zaman bulamadınız yada konusu bile açıldığında heyecanlanıp vazgeçtiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı 2025

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Yaz- Kış 12 ay yamaç paraşütü yapılan Fethiye de fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Erken rezervasyon ile yamaç paraşütü, tüplü dalış, tekne turu ve jeep safari aktivitelerini almak isterseniz konaklama ve aktivitelerin de bulunduğu Fethiye tatil paketleri satın alabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı 2025
Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı 2025

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü için bilmeniz gerekenleri bir göz atalım

1-Fethiye Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapacak misafirlerin % 80’i daha önce hiç uçmamış kişilerdir. Kalkış öncesinde yapmanız ve yapmamanız gerekenler pilotunuz tarafından size anlatılmaktadır.

2- Uçuşlarımız Türk Hava Kurumu lisansına sahip, işlerinde profesyonel pilot eşliğinde yapılmamaktadır. Uçuş süremiz 25-35 dakika arasında akrobasi yapıp, yapmamaya bağlı olarak değişmektedir.

3- Uçuşlarımız Babadağ’ın 1200-1700-1800-1970 mt rakımlı pistlerinden hava şartları’nın uygun olduğu pist tercih edilerek yapılmaktadır. Kış aylarında genellikle hava şartları 1200 metrede uygun olduğundan bu pist yoğun olarak tercih edilmektedir.

4- Uçuş yapacak kişilerin herhangi sağlık problemlerinin ve 100 kg üzerinde olmamaları gerekmektedir. Hamile, astım ve panik atağı olanlar uçamaz.

5- Uçuşlarımıza milli park orman girişi, uçuş sigortası, hotelinizin konumuna bağlı olarak fiyatımıza dahildir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ teleferik çıkış ücreti misafirlere aittir.

6- Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2025 | 2026 | 2027 | 2028 hakkında bilgi almak, uygun uçuş zamanını tercih etmek için 0539 646 64 60 nolu telefonu arayabilir yada www.butterflyparagliding.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.