Butterfly Paragliding

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri Fethiye’nin en gözde aktivitesi olan yamaç paraşütü ile uçmayı düşünüyorsunuz bir taraftan da fiyatlarını mı araştırıyorsunuz. Yamaç paraşütü fotolarına https://www.instagram.com/butterflyparaglidingfethiyee/ buradan göz atabilirsiniz.

Şimdi size Google ve Sosyal medya hesaplarında en çok araştırılan yamaç paraşütü ve fiyatları hakkında vereceğimiz bilgiler için yazımızı okumaya devam edin.

Ölüdeniz Babadağ da Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır ?

Yamaç Paraşütü yapmak için öncelikle Ölüdeniz de bulunan yamaç paraşütü ofimize telefonla ve sosyal medya üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Uçuş saati öncesi sizleri konaklama yaptığınız otel, apart veya villanızdan alıyoruz. Ofimiz den hareket ile Babadağ’ a doğru yola çıkıyoruz. Uçmak için misafirlerimizin maksimum 100 kğ sınırı vardır.

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri
Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri

 Babadağ dan kaç metre yükseklikten uçuyoruz

Ölüdeniz Babadağ da yamaç paraşütü yapabileceğiniz  5 adet pist bulunmaktadır. 1200-1700-1800-1970 mt kuzey ve 1970 mt patara pistleri bulunmaktadır. Uçuş öncesi kalkış ve uçuş için hangi pistler uygun ise pilotlarımız tarafında o pist tercih edilmektedir. Burada pilotlarımız misafirlerimize kalkış öncesi bilgi vererek onları uçuşa hazırlamaktadır.

Babadağ dan uçuş kaç dakika sürmektedir

Babadağ dan ortalama uçuş süremiz tercih edeceğimiz pistte, hava şartlarına ve misafirin kilosuna bağlı olarak değişmektedir. Ortalama uçuş süremiz 20 dak. ile 35 dakika aralığındadır.

Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri
Fethiye Babadağ Paraşüt Ücretleri

Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ne kadardır

Fethiye Ölüdeniz de yamaç paraşütü fiyatları diğer aktiviteler ve oteller gibi dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Kış aylarında, yaz sezonu öncesi ve sezon ortası olarak tabir edilen dönemlerde fiyatlar değişmektedir. Fethiye tatiliniz de otel, apart, tatil evi, villa rezervasyonu ve aktiviteler ile tek tek uğraşmak yerine Fethiye tatil paketi satın alarak daha kolay, hızlı ve ekonomik olarak tatilinizi planlamanıza yardımcı oluyoruz.  Fethiye tatil paketi için tatil öncesi bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.