Butterfly Paragliding

Fethiye Tatil Paketi Fiyatları

Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 

Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları; Fethiye tatil paketleri içerisinden bütçenize uygun olanı veya yapmak istediğiniz aktivitelere göre tatil paketinizi belirleyebilirsiniz. Fethiye tatil paketlerimiz genellikle 4 gece 5 gün 3 aktivite halinde misafirlere sunulmaktadır. Misafirlerimizin tercihini dikkate alarak yoğunluk, sezon başı veya sezon sonu durumlarını da göz önüne alarak geceleme ve aktivite sayısını arttırabiliriz. Fethiye tatil paketi fiyatlarımıza www.babadagtravel.com.tr adresinden ve 0538 773 8048 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Fethiye Tatil Paketleri

EKO 1 PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + JEEP SAFARİ + GİZLİ KENT ŞELALESİ

EKO 2 PAKET: ÖLÜDENİZ TEKNE TURU + JEEP SAFARİ + GİZLİ KENT ŞELASİ + DALYAN TURU 

MİNİ PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + ÖLÜDENİZ TEKNE + JEEP SAFARİ + GİZLİ KENT ŞELALESİ

STANDART PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + DALIŞ + JEEP SAFARİ + GİZLİ KENT ŞELALESİ

KLASİK PAKET: DALIŞ+JEEP SAFARİ+ GİZLİ KENT ŞELALESİ+TEKNE TURU

EKONOMİK PAKET :FETHİYE TEKNE TURU + JEEP SAFARİ +GİZLİ KENT ŞELALESİ+ DALYAN TEKNE TURU

ADRENALİN PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + JEEP SAFARİ+GİZLİ KENT ŞELALESİ+ BUNGEE JUMPİNG

EXRTEM PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + JEEP SAFARİ + BUNGEE JUMPİNG + FETHİYE TEKNE TURU

Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 
Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 

*Fethiye tatil paketi fiyatları kişi sayısı, seçeceğiniz otele göre değişiklik göstereceğinden öncelikle konaklama tercihinizi yapmanızı rica ederiz.

*Fethiye tatil paketleri için planlanan aktivite sıralaması bilgi amaçlı olup, hava şartlarına ve yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebileceğini önceden bilgilendirmek isteriz. 

Fethiye Tatil Paketi Fiyatları içerisine dahil olanlar

✓Konaklama ✓ Hotel de Sabah Kahvaltısı ✓Aktiviteler için hotel transferi (alınma ve bırakma) Not: Yürüme mesafesinde aktiviteler için geçerli değildir. ✓Katılacağınız turlardaki öğle yemekleri Not: Yamaç Paraşütü ve Bungy Jumping hariç ✓Katılacağınız aktivitelerde sigorta ✓Rehberlik hizmeti

Fethiye Tatil Paketi Fiyatları extra ücret olan hizmetler

✓Fethiye den hotele olan ulaşım ücreti ✓Otelde alınan içecekler ✓Otelde kahvaltı haricinde alınan yemekler ✓Ören yerleri giriş ücreti ✓Turlarda alınan içecekler ✓Kişisel harcamalar ✓Belirtilen bölgelerin dışında kalan otel ve adreslerden Letoonia Hotel ve Hillside Hotel transferleri ek ücret talep edilmektedir.

Söz konusu tatil ise tek istediğiniz dinlenmek ve stres atmak olacaktır.

Fethiye tatiliniz de dinlemek ve eğlenceli aktivitelerle unutulmaz zaman geçirmek ve Fethiye tatil paketleri fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2025 | 2026 | 2027 hakkında bilgi almak için 0538 773 8048 nolu telefonu arayabilirsiniz