Butterfly Paragliding

0539 646 6460 Kelebekler Vadisi Yamaç Paraşütü

Kelebekler Vadisini Tepeden Seyretmenin Keyfini Sürün

Kelebekler Vadisi bulunduğu bölgenin en çok dikkat çeken ve neredeyse saklı bir cennet sayılabilecek harika bölgelerinden biridir. Fethiye’nin aktivitelerinin yanı sıra ünlü olduğu bir başka gezilecek yeri de Kelebekler Vadisi olarak bilinir. 80’den fazla kelebek türünün olduğu vadide kendinizi çılgın bir güzelliğin içerisinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte Kelebekler Vadisi uzaktan da harika bir görüntüye sahiptir.

Kelebekler Vadisi ile bilinen Fethiye’nin en popüler aktivitelerinden biri de yamaç paraşütü olduğunu bilmeyen yoktur. Yamaç paraşütü Fethiye bölgesinde tatil yapan ve adrenalin severlerin kendilerini dünyadan soyutlamak gibi farklı amaçlar ile tercih ettiği harika hava sporlarından biridir. Peki yamaç paraşütü nedir? Nasıl yapılır? Kelebekler vadisi üzerinden yamaç paraşütü aktivitesi nasıl yapılır? Merak edilen sorular için okumaya devam edin.

Kelebekler Vadisi ve Yamaç Paraşütü

Kelebekler Vadisi ve Yamaç Paraşütü birçok tatil sever için elzem olan aktivitelerden biridir. Kelebekler Vadisinin tepeden görünümünü daha önce görmüş müydünüz? Kelebekler Vadisi, yamaç paraşütü ile de özdeşleşen aktivitelerden biridir. Fethiye’nin tatil havasının yanı sıra yamaç paraşütü ile birlikte gökyüzünde uzun uzun süzülürken sakinliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Yamaç paraşütü yapmak isteyen birçok kişinin Kelebekler Vadisi rotasını seçtiği de bilinir. Bu rota üzerinden yapılan yamaç paraşütü etkinliklerinde Kelebekler Vadisi’nin harika görüntüsünü görebilir ve vadiye tepeden bakmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Etkinlikleri

Fethiye yamaç paraşütü etkinlikleri, farklı rotalardan da yapılabilen ve insanların her yıl iple çektiği aktivitelerden biridir. Fethiye’de yamaç paraşütü yapmak isterseniz uygun fiyatlı ve uzman desteğine sahip yamaç paraşütü etkinliklerine www.tatil365gun.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tatil yapmanın en güzel yanlarından biri olan yamaç paraşütü aktivitesinin yanı sıra aynı zamanda tekne turları, jeep safari gibi farklı aktiviteler de yapılabilir.

0539 646 6460 Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü, genellikle yüksek yerlerde belli bir ivme kazanılarak gökyüzüne ulaşılması ile başlayan ve gökyüzünde geçirilen saatler ile devam eden bir aktivitedir. Yamaç paraşütü aktivitelerinin en çok sevilenlerinden biri olmasının yanı sıra deniz üzerinde sakin ve tüm dünyadan uzak birkaç saat geçirmek isteyenler için birebir aktivitelerden biridir. Tatil denildiğinde kimilerinin aklına adrenalin gelir kimilerinin aklına da sakinlik ve huzur. Yamaç paraşütü hem sakinlik arayanların hem de adrenalin sevenlerin severek yaptığı aktivitelerden biridir.

Yamaç paraşütü yapmak için ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri tek bir adres üzerinden karşılamanız mümkün. Yamaç paraşütü yapmak ve deneyimli uzmanlar eşliğinde bu aktiviteyi gerçekleştirmenin tadına varmak için uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanmanız mümkün.

Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

Yamaç paraşütü hem insanların tek başına yapabildiği hem de iki kişi olarak gerçekleştirebildiği aktivitelerden biridir. Yamaç paraşütü yapmak için daha önceden kısa bir eğitim almanız yeterli olmaktadır. Bununla birlikte eğitim almamış olanlar için de uzmanlar ile uçmak mümkündür. Kelebekler Vadisi’nin harika manzarasına yamaç paraşütü ile seyirci kalmak için 0539 646 6460 numaralı iletişim hattımızı arayabilirsiniz.