Butterfly Paragliding

Herkes Yamaç Paraşütü Yapabilir

Birçok kişinin hayali kuş misali havada özgürce uçabilmektir. Kanatlarımız olmadığı için de havada bir süre bizi tutabilecek aktivitelere tutunuruz. Bunlardan bir tanesi de yamaç paraşütü aktivitesidir. Yamaç paraşütünü yapacağınız yer de çok önemli olduğu gibi ilk tavsiyem Fethiye Ölüdeniz olacaktır. Burada havada en az 30-40 dakika arası kalırken, manzaranın muhteşemliğine bayılacaksınız. Yükseklik korkunuz var ise burada çok rahat yenebilirsiniz. Endişelenmeyin profesyonel eğitim almış birisi ile beraber yamaç paraşütü yapacağınız için sizin tek yapmanız gereken anın tadını çıkarmak olacaktır. Burada tepeye çıkmadan önce ücret ve gerekli prosedürleri yapmanız gerekiyor. İsterseniz sadece uçuş parası, isterseniz de uçuş ve video, fotoğraf parasını ödeyebilirsiniz. Tavsiyem ise hatıra olması açısından video ve fotoğraf için de ödeme yapmanız.

Burada yüksek bir onlarca paraşütçü göreceksiniz. Emniyet kemer ve diğer güvenlik işlemlerini profesyonel pilot ile beraber taktıktan sonra tepeden atlamak için var gücünüzle koşmanız gerekiyor. Ayaklarınız boşa geldiği zaman anlayın ki başladınız. Düşme ya da her hangi bir şey olma korkusuna kapılmayın. Çünkü profesyoneller bu konuda yıllardır tecrübeli olmakla beraber bütün emniyeti almışlardır. Yaklaşık 1700 metre yükseklikten atladıktan sonra manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak atlarken biraz korkunuz varsa derin nefes almanızda fayda var.

Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları

Hayatınızın en güzel anlarını yaşayacağınız yamaç paraşütü sizi kuş gibi özgür kılarken doğanın ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Bütün olumsuz ve negatif düşüncelerinizi geride bırakarak sadece anın tadını çıkarın ve rüzgârı teninizde usulca hissedin. İlk başta heyecanlanabilirsiniz ama asla korkmayın. Dünyanın en güzel hislerinden bir tanesini yaşayacaksınız. Seçeceğiniz pilot sizin uçuşunuzu daha güvenli ve güzel kılarken, 4K kamera ile yaşadığınız anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Herkes yamaç paraşütü yapabilir buna emin olabilirsiniz.