Butterfly Paragliding

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları 

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları 

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları ; Fethiye denince ilk akla gelen Babadağ’dan yapılan yamaç paraşütü aktivitesidir. Her ne kadar yaz aylarında yapıldığı düşünülse de Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü kış aylarında da yapılmaktadır. Yamaç paraşütü yapmak için en önemli unsur hava şartlarının uçuşa uygunluğudur.

Fethiye tatil planı yapanların aklında mutlaka Ölüdeniz Babadağ Paraşüt her zaman vardır. Peki şimdi yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin akıllarında ki soruları sizin için cevapladık. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt Fiyatları ne kadar ? Fethiye Ölüdeniz Paraşüt kaç dakika sürüyor ? Fethiye Ölüdeniz Paraşütle kimler uçabilir ?

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt Fiyatları ne kadar ?

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt Fiyatları uçuş yapacağınız döneme göre değişiklik göstermektedir. Kış aylarındaki fiyat ile yaz aylarında ki yamaç paraşütü fiyatları arasında çok fazla fark olmamaktadır. Yaz tatilinde yapmak istediğiniz Fethiye tüplü dalış, Saklıkent jeep safari, Ölüdeniz tekne turu, Dalyan tekne turu vb. gibi aktivitelerde yapmak istersiniz. Fethiye tatil paketleri satın alarak 4 gece 5 gün aktiviteli paket turlar ile ekonomik tatil yapabiliriz.

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları 

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları 
Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt kaç dakika sürüyor ?

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt ile 1200-1700-1800-1970 metre pistlerinden uçuş yapılmaktadır. Uçuş süreleri kalkış yapılacak pistte veya hava şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Ortalama yamaç paraşütü uçuş süresi 20-30 dakika arasında sürmektedir.

Fethiye Ölüdeniz Paraşütle kimler uçabilir ?

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt ile kalp, astım, hamile olanlar uçuş gerçekleştiremez. Fakat bazı misafirlerimiz engel durumlarına bağlı olarak yamaç paraşütü yapabilirler.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Paraşüt Fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için   0539 646 64 60 hattımızı arayabilirsiniz.