Butterfly Paragliding

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti | Teleferik Ücreti

Fethiye Ölüdeniz Babadağ

Yamaç Paraşütü Ücret 

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücret | Babadağ Teleferik Ücreti her yıl değişiklik göstermektedir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Ücretleri 2022 yılında döviz cinsinden fiyatlandırılmış olsa da zaman zaman değişiklik göstermektedir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Ücretleri bu yılda yine döviz olacağını söyleyebiliriz. 

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücret
Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücret

Fethiye ‘yi yaz tatilinde çoğu misafir Babadağ’ dan yamaç paraşütü yapmak için tercih etmektedir. Daha önceleri sadece üzeri açık araç ve minibüslerle Babadağ’a çıkılmaktaydı. 2021 yılında faaliyete giren Babadağ Teleferik ile de uçmak için çıkılmakta fakat kalkış yapılan her pistte kadar Babadağ Teleferik ulaşmadığı için en hızlı istenilen piste ulaşmak için yine en çok minibüsler tercih edilmektedir.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ

Yamaç Paraşütü Ücreti 

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü  Ücretleri içerisine tandem uçuş fiyatı, Babadağ pist kullanım ücreti dahildir. Babadağ’dan yamaç paraşütü yapmak için Teleferik ile dağa çıkmak isteyen misafirlerimiz ise Extra Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Ücreti ödemek zorundadır. 

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Ücreti  hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 hattımızı arayabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ

Teleferik Ücreti 

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Ücreti  her yıl artmaktadır. Babadağ Teleferik Ücreti 2023 | 2024 | 2025 yılları hakkında bilgi ve bilet almak için Babadağ Teleferik İstasyonunu ziyaret edebilirsiniz.