Butterfly Paragliding

Sale!

Fethiye Tüplü Dalış Fiyat

2.000,00 

Fiyata Dahil Olanlar: Hotel Transferi, Öğle Yemeği, Siğorta, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Hariç Olanlar: Extra İçecekler, Sualtı Fotoğraf ve Video

Fethiye Tüplü Dalış Fiyat

Fethiye tüplü dalış; Fethiye’ye kadar gelip de dünyada hızla gelişen Fethiye Tüplü Dalış Turu yapmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Fethiye Tüplü Dalış Turu yapabilir. Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz.

Fethiye Tüplü Dalış  öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin büyüleyici güzelliğine de hayran kalacaksınız. Fethiye Dalış Turu sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz. Akıntıların olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyat

Daha önce bu spora başlamışsanız ve Fethiye Tüplü Dalış Turu aktivitesine katılmamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC eğitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde Fethiye Tüplü Dalış Turu yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptığı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu: Her gün 10:30 ve 16:30 arası ( Mayıs- Ekim arası)

Fiyata Dahil Olanlar: Öğle Yemeği, Siğorta, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Hariç Olanlar: Extra İçecekler ve Fotoğraf Çekimi

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 

Not: Dalışa katılacak misafirler de herhangi sağlık problemi olmaması ( Hamileler, Astım, Sara, Kalp Epilepsi hastalıkları olanlar ile Antideprasan ilacı kullananlar dalış yapamaz )halinde 2 dalış yapabilmektedirler.