Butterfly Paragliding

Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet

425,00 

Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet

Fethiye Babadağ Teleferik, muhteşem Babadağ manzarasını kuşbakışı ve yamaç paraşütlerini yakından izlemek isteyenler için eşsiz bir deneyim sunuyor.

Babadağ Teleferik ile, Fethiye’nin eşsiz doğal güzelliklerini ve Ölüdeniz’in büyüleyici mavisini, 1.965 metre yükseklikten keyifle seyredebilirsiniz. Ana istasyondan başlayan teleferik 1200 ve 1700 mt pistlerine kadar ulaştıktan sonra 1800 ve 1970 metre pistlerine telesiyej ile ulaşım sağlanmaktadır. Modern ve konforlu kabinlerle yapılan bu yolculuk, her yaştan ziyaretçiye hitap ediyor.

Fethiye Babadağ Teleferik Bilet Fiyatları, 2024 yılı itibarıyla yetişkinler için 420 TL, çocuklar için 320 TL ve 0-6 yaş arası çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Biletler, teleferik gişelerinden veya Babadağ teleferik bileti online satış noktalarından temin edilebilir.

Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet

Fethiye Babadağ Teleferik, muhteşem Babadağ manzarasını kuşbakışı ve yamaç paraşütlerini yakından izlemek isteyenler için eşsiz bir deneyim sunuyor. Babadağ Teleferik ile, Fethiye’nin eşsiz doğal güzelliklerini ve Ölüdeniz’in büyüleyici mavisini, 1.965 metre yükseklikten keyifle seyredebilirsiniz. Ana istasyondan başlayan teleferik 1200 ve 1700 mt pistlerine kadar ulaştıktan sonra 1800 ve 1970 metre pistlerine telesiyej ile ulaşım sağlanmaktadır. Modern ve konforlu kabinlerle yapılan bu yolculuk, her yaştan ziyaretçiye hitap ediyor.

Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet
Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet

Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet

Fethiye Babadağ Teleferik Online Bilet Fiyatları, 2024 yılı itibarıyla yetişkinler için 420 TL, çocuklar için 320 TL ve 0-6 yaş arası çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Biletler, teleferik gişelerinden veya Babadağ teleferik bileti online satış noktalarından temin edilebilir.  

Babadağ Teleferik, sadece ulaşım sağlamaktan öte, ziyaretçilere unutulmaz anılar biriktirme fırsatı sunuyor. Fethiye’ye geldiğinizde, bu eşsiz deneyimi kaçırmamalısınız. Hem macera hem de huzur arayanlar için ideal olan bu teleferik yolculuğu, doğayla iç içe keyifli anlar vaat ediyor. Yamaç paraşütü ile uçmak için Babadağ’a çıkmadan rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Tüm yamaç paraşütü şirketleri Ölüdeniz plajında yer almaktadır. İsteyen misafirlerimiz yamaç paraşütü online bileti satın almak isteyen misafirlerimiz www.butterflyparagliding.com adresini ziyaret etmektedir.